Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A TÜDŐBE belemehet valami?

A TÜDŐBE belemehet valami?

Figyelt kérdés
MOst teljesen parázok. Sajnos olyan fajta vagyok, aki folyton parázik az egészsége kapcsán. Tegnap pl mogyorót ettem, és egy kis darabot nem rágtan el, és éreztem, ahogy egy icipicit karcol, ahogy nyelem. Azóta teljesen kivagyok, mert félek, hogy a tüdőmbe ment. Ha belement volna, akkor kellett volna köhögnöm, vagy valami előjele azért kellett volna, hogy legyen, nem? Kérlke ne nézzetek hülyének, bár lehet az vagyok, de nem tehetek erről, kicsi korom óta ilyen vagyok.
2011. dec. 11. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen érzetem már nekem is volt. Tuti, h jó helyre ment :)
2011. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bele mehet a tüdőbe, bár nem egykönnyen. Van ott valami záró izé ha nyelsz. Am max a nyelőcsöved karcolta a mogyoró. Amúgy ha ténylegesen bekerülne oda valami az tutira feltünne és nem írogatnál már ide.
2011. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
OKé, picit megnyugodtam, őszintén magam sem értem, mert nem kellett köhögnöm, vagy nem fuldokoltam :)
2011. dec. 11. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a tüdődbe ment volna már nem élnél, de minimum köhögnél folyamatosan. Nagyon érzékeny szerv a tüdő, ha valami nem odaillő kerül bele, azonnal próbálja eltávolítani.
2011. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen belemehet, de nem könnyen.

Én egy olyat hallottam pár éve, hogy egy kisgyereket hátba vert a bátyja mogyoróevés közben és bekerültek a tüdejébe a mogyoródarabkák. Az orvosok több órán át szedegették ki endoszkóppal.

2011. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat :) Megnyugodtam, mert nem köhögök :D Utolsó: Ez szörnyű, gondolom a kisfiúnak nagyon jó lehetett :(
2011. dec. 11. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!