Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Természetesen, de hogyan?

Természetesen, de hogyan?

Figyelt kérdés

Nos, nekem van egy problémám, bár elég fiatal vagyok, elég kicsit a melleim. Arra gondoltam, hogy megnagyobbítatom őket, ám az árakat elnézve majdnem hanyatt estem, iszonyatosan drágák, nekem erre nem telik sajnos. Tud valaki olyan módszert, valami házilag elkészíthető akármit, amitől nagyobb lesz? Vagy valami nem milliós készítményt, amitől megnő?

A válaszokat előre is köszönöm :)


2011. dec. 14. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

házilag?

szerinted ki fizetne annyit a mellnagyobbításért, ha házilag meg lehetne oldani?

a papa-mama gyártósoron dől el a dolog, az mondjuk elég házi megoldás :D

írod, hogy fiatal vagy - hát akkor még reménykedhetsz, hogy nőni fog

2011. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

Hát igen a papa-mama megoldás is elég házias, nálam ilyenről szó se lehet... :/

A házilag-os dolgot úgy értettem, hogy valami gyógyszer ilyesmi.. olvastam pár oldalon ahol a szánkba akarják rágni a tablettákat, de fogalmam sincs, hogy melyik lenne hatásos :)

2011. dec. 14. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:

eláruljam?

egyik sem

2011. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az az elég fiatal? Hány éves vagy? Azt tudnod kell, hogy a mell 20-21 éves korig fejlődik, addig még nőhet. De ha kicsi is marad, akkor sincs semmi baj, hiszen így is lehetsz nagyon szép!
2011. dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát még 20tól fiatalabb vagyok, de nem hiszem hogy változna a dolog :) azért köszönöm szépen :)
2011. dec. 15. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!