Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyantázás után az ajkam...

Gyantázás után az ajkam felett (és orrom alatt) egy pici foltban lejött a bőröm - a legfelső hámréteg lehet. Volt már más is hasonló helyzetben? Most nagyon vörös és természetesen érzékeny.

Figyelt kérdés
Meddig fog látszani? Aloe vera sprayvel fújom, mit tegyek még. Ugye el fog tűnni? :S
2011. dec. 2. 03:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne félj, el fog tűnni. Az aloe vera spray-t nem ismerem, de a körömvirág krém nagyon jó mindenféle hámsérülésre és a hegesedés esélyét is csökkenti. Legközelebb, ha gyantázol, akkor előtte tegyél hintőport az érintett területre, akkor nem fogod lerántani a bőr felső rétegét.
2011. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is a körömvirág krémet ajánlom:)) Miután gyantázol próbálj jobban odafigyelni, hogy tutira mindenhol lejöjjön. Mióta velem előfordult én is jobban figyelek, de legutóbb megint póruljártam:$:P Pár nap alatt elmúlik, nekem a körömvirágkrémtől 2-3nap és már nem is látszik. A dm-eset használom, párszáz forint
2011. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jaj, most újraolvastam, nem teljesen egyforma a problémánk, azt hittem hogty gyantázás után seb maradt ott, nekem attól szokott lenni, hogy gondolom nem tökéletesen távolítottam el az összes gyantát, és "kimarja/kiégeti" vagy nemtudom...

Bocsi akkor még egyszer, viszont akkor ha esetleg iklyenproblémád előfordulna, előre segítettem ^^

2011. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. dec. 6. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!