Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől híztam meg?

Mitől híztam meg?

Figyelt kérdés
Kicsi koromtól fogva magasabb voltam az átlagnál,és mindig edzett ,sportos voltam..Amióta zenei pályára mentem,el kellett hagyjam a sportot..Híztam,híztam,híztam,és most ott tartok,hogy lehetséges,hogy hormonzavarom van? Havim furcsán jön meg,hol hónap közepe,hol hónap vége,hol az elején.. Emellett meghíztam.....Viszont,a legtöbb fenékre és combra megy,a hasam egyáltalán nem gáz,nem mondom hogy tuti kockás has,de az nem zsíros annyira......Szerintetek mi lehet? Illetve,van egy tuti fogyókúra ötlet,ami viszonylag gyors,és nagyon bevált? köszipuszi
2011. dec. 14. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lefogynál, lehet, hogy magától is helyrejönne a vérzésed.

A ciklusra sem a túlzott soványság, sem a túlsúly nincs túl jó hatással.

Persze az is lehet, hogy hormonzavar miatt híztál meg, de az is lehet, hogy a hízástól lett kisebb hormonzavarod.

Mert hát ugye ha addig sportoltál, de abbahagytad, kajálni meg ugyanúgy kajálsz, akkor logikus, hogy hízol.

2011. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvos....
2011. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!