Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan idézhetek elő hosszútáv...

Hogyan idézhetek elő hosszútávú memóriavesztést?

Figyelt kérdés

Van egy csomó dolog, ami negatív hatással van az idegrendszeremre. Nem tesz jót nekem a napi stressz, mert elcsesztem valamit az életemben, amit ha tehetném, máshogy csinálnék. Csak foglalja a helyet és - mint mondtam - tönkretesz. Valaki tud rá módszert amivel lehet törölni az agyból nagy mennyiségű adatot?

Komolyra fordítva a dolgot, tényleg kéne valami ilyen.. kb 2-3 év jó lenne vissza.

De a kómába esés is érdekelne, hogy milyen praktikák vannak.

Gondolom, első ránézésre senki sem veszi ezt komolyan, ellenben velem. Ha kérhetem gondolkozzatok a kérdésen, és csak arra koncentráljatok, a félreértéseket, és fölösleges szidásokat elkerülendő.



2011. dec. 16. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Tanulj meg meditálni.
2011. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogyan vágjak bele? Lehetőleg további magyarázattal is szolgálhatnátok, azt is megköszönném.
2011. dec. 16. 23:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Írd be a google-ba, keress oktatásokat. Használd a fejed.
2011. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. dec. 16. 23:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Elektrosokkal... de ugy nem tudod megmondani, mit felejts el.


Ha csak a rossz nem kell, akkor csono modszer van arra, hoyg a tortentekhez kotodo negativ ÉRZELMEKET süsd ki, ettol még az emlek megmarad, csak mar nem fog kinozni. Kineziologia, NLP, Deeksha, stb. Ilyesmik.

2011. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És még csak véletlenül se azzal kezdd, hogy ki akarsz törölni emlékeket, meg hogy szeretnél kómába esni. Évek tanulása és gyakorlása után lesznek válaszaid, de persze garancia erre nincs.
2011. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor az öngyilkosság preferálandó az ilyen esetekben?
2011. dec. 16. 23:33
 8/10 anonim válasza:
NLP. Menj el egy szakemberhez. A masik a klinikai hipnoterapia es 'time line terapia', itt idoben visszamehetsz es torolhetsz. Van mas megoldas is, ha NLP-ben inkabb azt valasztod, hogy egyszeruen mashogy reagalj dolgokra, azaz nem zavar ami tortent mert megvaltoztatod a hozza fuzodo erzelmi tolteseket. Ez nem nehez, szakember segit.
2012. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon találsz egy csomó hipnózissal gyógyítót

[link]

2012. febr. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a South Park 14. évad 8. részt. Megkapod a választ.
2012. febr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!