Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még valaki akit irritál a...

Van még valaki akit irritál a textil zsebkendő, s csak papírt használ?

Figyelt kérdés

2011. dec. 17. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

ki használ még textil zsebkendőt?

nekem konkrétan erről az öreg papókát jutnak eszembe, miután megtörölték orrukat elrakták a zsebükbe és újra elővették ha kellett.

Egyáltalán nem higiénikus,igen gusztustalan. szerintem a fiatalok csak papírt használnak ,szerintem sokan nem is tudják hogy mi az a textil zsebi.

2011. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes kérdés. Nem írom le, pontosan kit és hol, de a múltkor egy sztárügyvédet láttam, ahogy elegánsan előveszi a textilzsebkendőjét és miközben mindenki őt nézte (nem a zsebkendő, hanem amiatt, mert éppen beszédet tartott), használta is. Engem is kissé meglepett. Ez alapján azt hiszem, felfogás kérdése.

Itt szerintem nem az a kérdés, hogy illő vagy gusztusos-e a textilzsebkendő, hanem hogy annak számít-e. Idősebb férfikörökben ezek szerint nem. Abszolút jól szituált férfiak esetében sem.

2014. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban textilt használtunk. Aztán suliban, gimiben gáz lett egy idő után, átszoktunk papírra. Most utánanéztem hol tudnék textil zsebkendőt venni, 6 darab 3600 forint körüli áron van. Brutális. Gyerekkoromban nekünk és szüleinknek volt több tucat textil zsepi, gyerekeknek vidam mintás, fateromnak elegáns, öltönyhöz passzoló színű is.

Én a papírzsebkendőt is összhajtogatom és zsebre rakom, amíg van benne "hely" egy újabb fújásnak és ki nem tudom dobni valahol a kukába. Szóval ilyen szempontból a textil zsepi nem gusztustalanabb használatát tekintve.

Az egyetlen különbség számomra a mosás. De a gép elintézi.

2022. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!