Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A problémám az, hogy mikor...

A problémám az, hogy mikor kifújom az orrom, kicsit véres lesz a zsebkendő. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy mikor kifújom az orrom, kicsit véres lesz a zsebkendő, sokszor bedugul az orrom, fáj a fejem és sokszor fáradékony is vagyok, ami korábban nem volt így, van olyan, hogy pl. felkelek 7-kor és 10-kor erős fáradtság jön rám. Ez mitől lehet?
2008. jan. 31. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Háát,ha nő vagy,akkor nekem van egy tippem,mert én is orrvérzéssel és fáradtsággal kezdtem.Babás lehetsz...ebben a stádiumban még én sem gondoltam volna,sőt a kimaradt mensi környékén kezdett jelentkezni.(Ezek csak gyanujelek,tehát meglétük még nem garantálja a babát!)

Lehet vitaminhiány is egy kis náthával párosulva.A vérnyomok a zsepin a sok orrfújás nyomai lesznek.Ezen egy aktív C vitaminkúra sokat fog dobni.3 napig elég sok savanyúkáposztát megeszel,és rendebe is fog jönni a fáradékonyság.Ha három nap után sem jön rendbe akkor hagyd a savanyúkáposztát,mert nem tesz jót az epének,ha három napnál tovább intenzívebb mennyiséget kap.Akkor lehet próbálkozni naranccsal és társaival.

2008. jan. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szokott ilyen lenni, de ez csak azért van mert erősebben fújod asz orros, és elpattan az ered
2008. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!