Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy működés vizsgálata...

Pajzsmirigy működés vizsgálata hogyan zajlik vérvételi megállapítás után? Meddig sugároz az a folyadék amit befecskendeznek?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alulműködésem van, a háziorvos elküld endokriminologushoz. Mit csinálnak? Mennyi ideig sugároz a folyadék amit beadnak? 2 kisgyerekem van és a házidoki azt mondta h nem mehetek a gyerekek közelébe és közösségbe se.
2011. dec. 17. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy folyadékot kellett meginnom a vizsgálat előtt, és azt mondták, hogy 24 órán belül kitisztul a szervezetből, addig ne menjek kisgyerekek és terhes nők közelébe. Szerencsére nincs még gyerekem, úgyhogy én ezt meg tudtam oldani. Azt még meg tudnád oldani, hogy nem mész közösségbe, de a gyerekeidet sem szabad szerintem túl közel engednem magadhoz.
2011. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Endokrinológus esetleg...a kriminológus kicsit mást jelent...Nekem egyébként vérvétel után csak gyógyszert írt fel, semmi egyéb vizsgálat nem volt.
2011. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi rosszul írtam le a szót, de már nagyon fáradt voltam....
2011. dec. 19. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!