Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan írtam, iszonyúan...

Folyamatosan írtam, iszonyúan fáj a kezem, abba hagyjam?

Figyelt kérdés
Fontos vizsgám lesz és úgy érzem, csak úgy sikerül, ha külön kézzel írva kidolgozom a tételeket. Két napja egész nap szinte megállás nélkül jegyzeteltem. Tegnap este már iszonyúan fájt a kezem, ma reggel pedig még annál is jobban mire felkeltem. Most befásliztam, bekentem ilyen izom lazítóval vagy mivel, amit az öcsém adott. Szerintetek mi lehet a baj? Befejezzem a jegyzetelést, mert rosszabodhat? Vagy ha abba hagyom és pihentetem elmúlik? Volt már ilyen valakinek, lehet baj belőle vagy fölösleges orvoshoz menni? (Főleg azon a részen fáj, ahol a mutató ujjam és a nagyujjam csontja vagy milye találkozik, meg a csuklóm..)
2011. dec. 18. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Akár ínhüvelygyulladást is kaphattál. Ne kézzel fejezd fejezd be a tételeid, mert lehet annyira tropára vágod a vizsgáig a kezed, hogy alig bírsz majd akkor írni.
2011. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!