Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Két rémálmom is volt az éjjel, és nem tudom, hogy mit jelent, az első az volt, hogy láttam egy nőt és volt a fején egy sapka és csúnyán nézett rám, én féltem tőle, és rossz érzés fogott el attól a nőtől.

A második álmom az volt, hogy egy csónakban ülök a vízen, a keresztanyám és az unokaöcsém úszkálnak mellettem. Láttam, hogy az unokaöcsém el akar merülni, én megfogtam a lábát, de ő elmerült, mondtam a keresztanyámnak, hogy ne menjen le utána, fogom a lábát nem lesz gond! De nem jött fel, fel akartam húzni és a kezemben volt a lába, nem volt véres de láttam a csontot a lábában. Ez mit jelenthet?

Számomra ez a kettő rémálom volt, és 1 éjszaka alatt kettő is! A Válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 20. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tudom mit jelenthet...de nekem is volt már hasonló
2011. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!