Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig tele...

Miért vagyok mindig tele bolha és szúnyogcsípésekkel?

Figyelt kérdés
Városi vagyok és állatunk sincs, mégis kéthavonta tele vagyok csípésekkel. Annyira kellemetlen. Nyáron meg a szúnyogok zabálnak meg. Miért? Ennyire jó a vérem? Mit tehetnék ezellen? (spray mellett)
2009. máj. 19. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Bolha ne tudom hogy csípne meg, ha nincs bolha a környezetedben. Nem allergia?
2009. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert szeretik a véred.
2009. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, pl. a buszon is össze szedem a bolhát. Szerintem nem lehet ennek mit tenni. Ennyire finomak vagyunk!

Én B+, de nem hiszem, hogy lenne jelentősége.

2009. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a panelban volt az egyik szomszédnak kutyája, én ott képes voltam bolhás lenni, még úgy is, hogy csak a kukát vittem ki. Gondolom így is fel lehet szedni, nem kell ahhoz, hogy a saját lakásodban legyen bolha. Ja meg volt egy gyerek, akivel ha találkoztam akkor folyton bolhás lettem.

Állítólag a B vitamin jó, azt nem szeretik az ilyenek. Hát az én vitaminkészítményemben 5000-8000%nyi B vitamin van az RDA hoz képes és mégis felszedem a bolhát. A saját macskámból, ha van is, sose mászik rám, de ha meglátogatom a szüleimet ott mindig összecsipked. Mi a különbség? Fene tudja. Én is csak szenvedek ezektől, az egyetlen megoldás, amit hallottam (B vitamin) nekem nem jött be.

Mielőtt valaki okoskodik tudjuk mi az a frontline a macskákra, használjuk is, ennek ellenére akadhat egy-két bolha, ami engem meg is talál.

Szúnyog dettó. Képzeld el, hogy egyszer éjjeli pecázáskor el kellett mennem pisilni egy bokorba. Na rohadt jól nézett ki utána az alfelem...

Viszont kullancs még nem volt bennem, pedig járok olyan helyen ahol jöhetett volna.

Szúnyog ellen sprayt használj kint, mielőtt alszol meg nézd meg jól nincs-e bent, ha hallod a sötétbe kelj fel és csapd le. Bolha, ha megcsíp, menjenek a ruhák meg az ágynemű nagy mosásra, és te is fürödj jól meg, hajmosással együtt. Nekem volt már olyan, hogy nem is gondoltam volna, hogy rajtam van és ott úszott a kádba...

Nekem még mást nem sikerült kitalálni. Biztos van abban valami, hogy jó a véred, mert engem is zabálnak, míg a mellettem lévőt csak elvétve.

2009. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!