Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Este óta érzem hogy fájdalmat...

Szőkecsaj kérdése:

Este óta érzem hogy fájdalmat érzek a bal mellkasomnál. Én a szívemre gondoltam . Mi lehet az oka? bővebben lent. FONTOS!

Figyelt kérdés
Többször szoktam érezni esténként és ez reggelre elmúlik.Most viszont reggel jobb volt és most megint. Igazából nem vagyok benne biztos hogy szív fájdalom csak a bal mellkasomnál fáj és a szívre gondoltam.Nagyon megijedtem..Szerintetek nyugodjak meg ? vagy mi lehet az oka? Azt hallottam hogy ez a nővéstől is lehet.13/L
2011. dec. 23. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A szív betegsége nem egy fájdalommal jön. Rosszullétek, gyengeség, esetleg szédülés kíséri. Úgyhogy táplálkozz rendesen, mozogj sokat, ahogy egy 13 évesnek kell. De ha visszatér, vagy nagyon kellemetlenné válik, szólj a szüleidnek, aztán irány a doki.
2011. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. dec. 23. 14:02
 3/4 anonim válasza:
Van rá esélyed, hogy "csak" a lapockád közötti szakaszon A gerincnél egy ideg be van csipődve, esetleg a lapocka alatt. Amennyiben a suliba sok cuccot hordasz akkor nagyon valószinű. Próbáld meg kevésbé leterhelni a hátadat, és keress fel vagy csontkovácsot, gyógytornászt, gyógymasszőrt. Ők segithetnek sokat ezem a panaszon.
2011. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen elég sok cucott hordok.Köszönöm válaszod!:)
2011. dec. 23. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!