Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Super-Growhttól állitólag...

A Super-Growhttól állitólag nőni lehet sőt még a felnőtteknél is használ. Hallott már erről valaki?

Figyelt kérdés
Testmagasság növeIésére gondoItam.
2009. máj. 20. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Hejhó!


Én nem hallottam még erről a dologról, meg hogy hogyan működik, de nőni egy dologtól lehet, növekedési hormontól. Én azon az állásponton vagyok, hogy sosem jó, ha belepiszkál az ember a hormonháztartásába (jó a fogamzásgátlás kivétel). Ha tényleg túl alacsony vagy, akkor orvosok adhatnak olyan, biztonságos STH-készítményt ami tényleg hat. Ha ez nem indokolt én inkább nem kisérleteznék ilyen szerekkel.

2009. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aszt mondják hogy tápIáIék kiegészitő, de tudtommaI még a növekedési hormon sem tud feInőtteket növeIni.
2009. máj. 21. 22:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt egy link légyszi nézzetek meg
2009. júl. 16. 11:39
 4/9 A kérdező kommentje:
2009. júl. 16. 11:40
 5/9 anonim ***** válasza:

én nemmernék ilyeneket szedni, az tuti. ez részben genetika is h mekkorára nősz és h meddig. namármost nekem semmilyen étrend kiegészítő nepiszkáljon bele a genetikai állományomba :D

olvasni lehet itt néha a sok elkeseredett 16 éves tinit akik mellnövelő kapszilákat keresnek. ezis szörnyen rémisztő, meg kicsit primitív is. h egyáltalán bemernek ilyeneket szedni. ami megváltoztat téged, másra, mint amilyennek elvileg megteremtődtél. ijesztő.

2009. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is lettem izmosnak teremtve és akkor ne is gyúrjak nehogy az legyek . Aszt én is tudom hogy van egy határ de ki tudja megmondani hogy hol . Én se szívesen szednék ilyet mert marha drága és szerintem az orrom meg a fülem többet nőne mint én :)
2009. júl. 16. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló szélhámosság, ha ez igaz lenne, már Nobel-díjat adtak volna érte. Elszedik a pénzedet, aztán mehetsz a sóhivatalba, hogy visszaszerezd. De ami a nagyobb baj: hogy szedhetnél be olyan vegyi anyagot, amiről azt se tudod, hogy mi van benne? Akár halálos is lehet.
2009. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de, gyúrni gyúrhatsz, mert ahhoz nemkellenek különböző szerek. én azokról beszéltem. énis borotválom pl magam, hiába lettem szőrösnek teremtve :D

de semmiféle szert nemszednék be, ami megváltoztat bennem vmit......ez gáz sztem.

2009. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És ha megtudnád hogy ha naponta megeszeI 1 kiló banánt nősz még 10 centit.az is megváltosztatna mert amúgy tuti nem ennél ennyi banánt vagy kitudja :)
2009. júl. 16. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!