Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fokhagyma kapszulával kapcsola...

Fokhagyma kapszulával kapcsolatban mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Régebben hallottam, hogy sok jó hatása van és vettem egy dobozzal. A kérdésem az lenne hogy nem lesz tőle fokhagyma szagom? Egyik ismerősöm mesélte hogy a munkatársának fura szaga volt de nem azért mert nem tisztálkodott volna vagy ilyesmi és nagy sokára rájöttek hogy fokhagyma szaga van, mert minden este fokhagymát evett a sok jótékony hatása miatt és ennek a szaga érződött a bőrén. A kapszula változatnak is van ilyen hatása? :S
2011. dec. 26. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen, sőt még a leheleteden is érződhet, ha a kapszula felbomlik a gyomrodban, fokhagymásat büfögsz, stb... Én maradnék a normál fokhagymás főzésnél.
2011. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt nem a főzésről van szó, hanem ez egy ilyen vitamin bogyó vagy nem is tudom, hogy mondjam.
2011. dec. 27. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Forever Garlic-thyme "Forever" terméket. Én ezt szedem, ennek nincsen semmi szaga, kakukkfűvel van kiegészítve. Sajnos elég nehéz beszerezni, mert boltban nem árulják. Terjesztői láncon keresztül lehet csak kapni. Azonkívül, hogy szagtalan, még a gyomrot sem bántja, mint más termék.
2011. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aztán meg, ha a be nem vizsgált fosoktól májátültetés kell, akkor ne sírj...
2011. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Forever kapszula nagyon jó. Kb 5000 Ft-ba kerül. Nekem levitte a magas koleszterinemet is.
2011. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Nem érződik a bőrödön a fokhagyma szag? Hány szemes?

2011. dec. 28. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!