Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lúdtalpas vagyok, lenne pár...

Lúdtalpas vagyok, lenne pár kérdésem. (? )

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy 16 éves srác vagyok, és elég durván lúdtalpas. Nem tudom vannak e "fokozatai", de ha vizes talpal betonra lépek a lábam egész széltében kirajzolódik. A lúdtalpbetét kilőve(már kettő fajtát is próbáltam), nagyon széles a talpam és magas a lábfejem, így is meg kell válogatnom a cipőimet.Elég nagy darab vagyok, 190cm és 82-83kg, viszont kisebb koromban elég kövér voltam, valószínűleg ezért alakult ki.

Katona, rendőr pályát céloznék meg, persze ha ezzel egyáltalán lehet. Van esélyem?

Illetve később lesznek tartásproblémáim, gerincferdülés, fájó térdek, stb..?


2011. dec. 26. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Esélyed biztos van /legfeljebb az orvosi vizsgálaton írnak fel betétet./ De azért ne legyen kilőve az a bizonyos lúdtalpbetét. 16 éves vagy, még korrigálható szépen a lúdtalp és a bokasüllyedés. Manapság lehet számítógépes technikával betétet csináltatni, de én mégis azt javaslom, menj el az orthopédiára, ott ellátnak tanáccsal is. Menj el, mert később egy tucat problémád lesz a lúdtalpad miatt, amit most még könnyedén kezelhetnek.
2011. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A kiírás után kaptam észbe, hogy mennyi az idő, de nem csak én vagyok ilyen éjjeli bagoly..


46-os lábam van, nagyon széles talpal és magas lábfejjel+ még a betét.. nemigazán fér el a cipőben a lábam. Holnap előkeresem a betétet és kipróbálom ezzel a csukával.


Köszi a választ! :)

2011. dec. 26. 01:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Szívesen, és hordjad a betétet!


/bár én élnék ilyen "nagy lábon":)

2011. dec. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ui: ha nehézkes cipőt /és bármilyen ruhát/ beszerezned a méret miatt, létezik Gödöllőn az Óriások boltja, érdemes elnézni.
2011. dec. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A ruha nem probléma, nem vagyok azért olyan "extrém" :)

A cipő.. hát félő hogy nő még egy számot, akkor viszont esélytelen lesz olyan cipőt kapnom, ami tetszik is..

Most egy meleg, magasszárú Nike cipőm van, de ezt is rendelni kellett, mert mindenhol csak 45-ig voltak..

Olyan nagynak számít ez, hiszen hogy néznék ki 42-es lábbal ?! :))

2011. dec. 26. 01:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát...gratulálok!! :)

Ezért is javasoltam azt az üzletet. A neten megtalálod a címet.

Sok sikert!!!

2011. dec. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van lúdtalpam. Én szeretek itthon scholl papucsban mászkálni. Nem tudom, hogy hogy vannak számozva, de csak ajánlani tudom. Igaz kicsit borsos az ára. Az enyém már 6 éves tuti van, szóval bírja.

Amúgy a régifajtára gondolok, nem az új divatosokra.

[link]

2012. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!