Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székletváltozás mitől lehetséges?

Székletváltozás mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
Pár hete homloküreg gyulladásra kaptam gyógyszert és mellékhatásaként olyan hasmenésem volt, mint még soha.Onnantól kezdve viszont, ha wcznem kellett csak iylen golyó alakúakat "termelek",mint a nyulak, csak én ötcenti átmérőjűeket kb.és sokat.Ez lassan így megy egy hónapja.Kicsit zavaró is, de ha egyébként ez nem utal semmilyen problémára akkor hát ennyi, hátha egy idő után úgy lesz,mint régen, ha viszont ez gond, akkor mikre utalhat? Tudom, nem valami komolynak tűnő kérdés, mégis aggódok.
2011. dec. 26. 18:52
 1/3 bánomisén ***** válasza:
Az étrendeden nem változtattál a betegséged után? Vagy nem eszel esetleg több csokit?
2011. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos de szerintem tartós idejü hasmenés után kialakulhat egy ilyen következmény,egy ideig.A fokozott bélmozgások miatt lehet bogyószerü a széklet,annak oka lehet tartós stressz, vagy a belek gyulladásos megbetegedése is./megfázás esetén/

Tanács: egy ideig mig nem rendeződik ez az állapot,szedned kéne TISASEN nevű gyógyszert,naponta egy két szemet hogy ne hajtson meg nagyon csak "segítsen"!

Azonkívül gyümölcs eredetű táplálék a benne lévő rostok miatt!Ha fájnak a belek akkor lehet bélhurut,vagy az általad szedett antibiotikumok elpusztították a bélflórában lévő bélbaktériumokat amiK a normális széklethez elengedhetetlenek!Én is jártam így,egy idő után magától rendeződik csak fogadd meg a tanácsom!!

2011. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Nem eszek sok csokit, régebben talán még többet is ettem.A táplálkozásom semmiben sem változott.

Minden nap eszek gyümölcsöt, zöldséget.A gyógyszertől nem volt egésznapos hasmenésem, csak egyszer ment, de azért volt rossz, mert nekem szinte még nem is volt igazán iylen problémám(mármint hasmenésem).

2011. dec. 26. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!