Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy baj lenne?

Nagy baj lenne?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,és nekem mindig a tanulás volt az első. Mindig is jó tanuló voltam,4,5 -ös átlag,egészen 7.-ig megvolt.

Aztán elkezdtem rontani..

El kezdtek érdekelni más dolgok is a tanuláson kívűl. Fiúk,pia,bulizás..

A fiúkba annyira nem is merültem bele.

Mostanság elég sokat olvasgatok a drogokról..

És nagyon hajt a kiváncsiság,hogy milyen lenne ki próbálni ?!

Tudom,hogy nem lenne helyes dolog,és nem is fogok magamtól venni bármilyen drogot,de elég sok ismerősőm van akik drogoznak,és 100%-ig biztos vagyok benne hogyha egyszer megkînálnak tuti el fogom fogadni,és nem lesz megállás(ezekkel a haverokkal nem nagyon lógók együtt,pedig mindig hívnak ilyen -olyan bulikba)


Lehet egyàtalàn ésszel drogozni?

haverom azt mondta,hogy van olyan drog amire nem lehet rá szokni.Szerintem ez hülyeség,mindegyikre rá lehet szokni.

:D

szóval ha szívnék egy kis füvet esetleg,nagy baj lenne?

mennyire làtszódna meg rajtam?


2011. dec. 27. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden drogos azt mondja, hogy lehet ésszel drogozni, de nem lehet.

Már így is kezdesz elzülleni. Vannak értelmes dolgok is az életben, mint szétkúratni, szétinni és szétdrogozni magad. De a te életed...

Csak ezzel számtalan embernek fájdalmat okozol, akik szeretnek. De ez ugye neked tök mindegy.

2011. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mivel még soha nem drogoztam,ezért még semmi probléma nincs.

Csak anyumat nem akarom tönkretenni,más nem számít.

Kedves első.

2011. dec. 27. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerinted baj lenne? Azt mondják, hogy ne tegyél olyat, ami egy kisgyereknek ártana.
2011. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tönkretennéd anyukádat és mindenki mást is. Több dolog miatt sem javaslom:


1. Talán túlzott aggódásnak tűnik, ami a drogok körül megy, de aki hajlamosabb rá, az nagyon hamar függővé válik. Mivel még nincs tapasztalatod, soha nem tudhatod, milyen hatása lesz rád. És ami még fontosabb: soha em tudhatod, hogy mit kevertek abba a fehér porba, amit éppen beveszel, vagy miből készült a tabletta. A terjesztőnek nem érdeke, hogy te egészséges maradj, neki az az érdeke, hogy minél nagyobb legyen az anyag súlya, ezért mosószert, fagyállót, patkánymérget kever bele. Életveszélyes.


2. Nem lenne megállás. Van, amiből egy is túl sok, és soha nem tudhatod.


Ajánlom neked a Rekviem egy álomért c. filmet. Figyelmeztetlek, erős idegzetáeknek ajánlják csak. Ott koöntörfalazás nélkül bemutatják, mivé teszi a drog az embert. Emberi ronccsá.

2011. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy csak olvasd el ezt a listát:


[link]


Hánynál látsz a hatások leírásánál olyat, amitől megjönne a kedved? Nekem egyik se túl vonzó...

2011. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Tegnap néztem meg a Requiem for dream-et.

Egy életre elment a kedvem mindenféle kipróbálástól .

2011. dec. 30. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennek örülök, remélem igazat írsz:D Nálunk kötelező volt a suliban, de éppen beteg voltam. Az alapján, amiket később megtudtam, még örültem is. De én mindig is tudtam ezeket magamtól is.
2011. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hello!


Elolvastam a kérdést, és egy pillanatra azt hittem, hogy tényleg elkezdél olvasni a témában... Na mindegy...


Ember... A suli arra jó, hogy ad egy éretségit, ami kellhet, ha munkát szeretnél vállalni... A tananyag felére nem lesz szükséged, a másik meg vagy igaz, vagy nem...


Viszont itt jön a lényeg...

Már nem tudom, hogy a Kosaras Naplója c. filmben, vagy a Requiem For A Dream-ben, de kiírják, hogy ez egy egyszeri eset, és nem feltétlen így működik...

Amire viszon nagyon kíváncsi lettem, az az, hogy hol olvastál a drogokról?

Kamasz panasz, Zacher, vagy valami szennylap?

Mellesleg én is valahogy úgy voltam, mint te... Kb. ebben a korban kezdett kialakulni az érdeklődési köröm, és nekem is benne voltak a drogok... Szerencsére sok-sok olvasgatás, meg tapasztalt ismerősök után kitudtam következtetni az igazat, de még így sem tudok mindent (hála a média agymosásának)...


Én azt mondom, hogy olvasgassál még egy picit, beszélj tapasztalt emberekkel, figyeld, hogy melyik oldal mennyire támasztja alá az érveit, és miután kezd kitisztulni a kép, gondolkozz el rajta mégegyszer...

(A tisztán látás meg nem annyiból áll, hogy "A drog az rossz, érteem?", hanem kezded felfogni a hatásmechanizmusát a dolgoknak...

2012. jan. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!