Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok mostanában...

Miért nem tudok mostanában éjjel aludni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben valamiért nem nagyon tudok éjjel elaludni. Hajnal 3-4 felé sikerül csak, és utána ilyen délután 1 körül szoktam ébredni.

Megpróbáltam többször is visszaállítani, tehát korán felkeltem és nem aludtam el, de akármilyen fáradt is voltam, elaludni megintcsak nem tudtam :S

Mi okozhatja ezt?


2011. dec. 27. 14:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Senkinek sincs ötlete?:S
2011. dec. 27. 20:00
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen az életmódod, de ha nincs szervi problémád, akkor próbáld ki, hogy egész nap sportolsz, stb., mert ha nem fárasztod ki a testedet, csak kimerülsz, mondjuk, szellemi munkában, akkor hiába vagy bármilyen fáradt, nem tudsz elaludni.


Az alvászavart egyébként szervi dolgok is okozhatják, pl. pajzsmirigy, úgyhogy jó lenne beszélned az orvossal.

2011. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!