Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Nem tudok...

Mi lehet a bajom? Nem tudok aludni, de mostanában már extrém módon. Először kipróbáltam, hogy délután nem pihenek le, de akkor sem alszom el előbb, csak olyan vagyok egész nap, mint egy hulla.

Figyelt kérdés
Most kaptam rá altatót, de a hatása nálam abban kimerül, hogy zsibbad tőle a lábam, meg a kezem. Nem tudom már mit kellene kipróbálnom.Az a baj, hogy az agyam zakatol olyankor ( a legjobb ötleteim ilyenkor szoktak jönni), és nem tudok kikapcsolni. Az a rossz az egészben, hogy amiatt, hogy kialvatlan vagyok nem tudok semmit csinálni egész nap. Fáradt vagyok, állandóan ingerült, hangulatingadozásom van, és nem tudok koncentrálni. Szóval mit tehetnék? (amugy nem vitamin hiány, mert szedek kiegészítőket is, és sok gyümölcsöt eszem. A vérképem is jó, szóval nem vashiány)
2011. ápr. 20. 20:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

sport?

Meg min zakatol az agyad????

2011. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
insomnia
2011. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
sportolni szoktam, nem sokat, de rendszeresen ugrókötelezem.Elég nehéz sportolnom, mivel alig birok néha lábra állni.Olyan a dolog, hogy lemegyek boltba, és mire hazaérek le kell pihenjek.Néha napján mondjuk jobb a helyzet, de ez az általános.Min?Húhhh ... hát azon, hogy hogyan tudnék segíteni a családomnak.Mit kell elintézem holnap.Melyik ruhám lenne a legkényelmesebb.hasonlok,Amugy ne nevess ki, de ha a párom olvas nekem akkor hamarabb megy az elalvás, de még igy is csak ilyen 4körül sikerül.Tanács?XD
2011. ápr. 20. 21:02
 4/36 anonim ***** válasza:
Amúgy meg próbáld ki a citromfű teát. Hatásos.
2011. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon koffeinérzékeny vagyok, igy a teák kilőve a dokim szerint.:-(
2011. ápr. 20. 21:05
 6/36 anonim ***** válasza:
Levendulás fürdetö,masszázs alvás elött,stresszoldás.Meleg cukros tej mint a gyerekeknek. :)
2011. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
XDa meleg kakaó jobban hangzikXDA stresszoldás alatt mire gondolsz?Próbáltam hogy magnézium tablettát szedek(elvileg jó a stresszre), de semmi változás:-(
2011. ápr. 20. 21:14
 8/36 anonim ***** válasza:

Hát tuti van vmi gáz...ha "csak" a családi gondok miatt van, akkor menj pszichológushoz, hátha rálelsz a megoldásra, de már a beszélgetés is segíthet.


Ha viszont nem, akkor nekem ez elég depi-gyanús...


autogén tréning!!!!!

2011. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Ember! A citromfű teában nincs koffein! Te kevered a filteres szarokkal! Na mind1 felőlem aztán addig maradsz ébren ameddig akarsz!
2011. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
jaja, a citromfű egy gyógynövény!!! Nyugodtan ihatod. Meg van ilyen, hogy levendula, és macskagyökér.
2011. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!