Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami bajom lehet?

Valami bajom lehet?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. és amúgy nagyon jó az emlékezetem de mostanában nagyon sok dolgot elfelejtek. úgy értem hogy pl. a testvérem nevét. mondtam neki (nem viccből) hogy Dani gyere ide de közbe nemis dani a neve és nem nyelvbotlás volt. meg a tárgyak nevét is elfelejtem néha de az olyan dolgokat hogy ajtó és akkor azt mondom hogy nyisd ki az izét. sok ilyen dolog van ... valami bajom lehet?
2011. dec. 27. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiatalkori Alzheimer-kór.

Ez egy nagyon ritka betegség sajnos az állapotod rohamosan fog romlani.Az öcsém is így kezdte fél éve ma már a saját nevét se tudja.Csak ül és bámul maga elé.A kezed szokott már remegni?mert akkor már előrehaladott állapotban vagy.

2011. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, lehet bajod...


háziorvosodnak meséld el a panaszaid


lehet, hogy csak egyszerűen valami nyomelemhiányod van vagy nem iszol eleget, de sajnos lehet neurológiai oka is

2011. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát az biztos hogy nem iszok eleget. már sokszor voltam a kiszáradás szélén. akkor ez ilyen súlyos is lehet?
2011. dec. 27. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet súlyos is, ha a kiszáradás szélére kerülsz olyan keveset iszol, akkor meg min csodálkozol?
2011. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de köze van az ivásnak ehez?
2011. dec. 27. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2011. dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, lehet köze az ivásnak ehhez, ha nem iszol eleget, akkor a véred nagyon szimplán fogalmazva sokkal és vacakabb az oxigénszállító képessége - az agysejtjeid meg szeretik az oxigént az alapműködéshez


menj el az orvosodhoz!!!

2011. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!