Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz valami bajom? Az egyik...

Lesz valami bajom? Az egyik osztály rakott light kólába mentost és felrobbant. A kóla ottmaradt a termünkben, ahol mi az osztálykarácsonyt tartottuk. Többen azt hitték hogy azt valaki hozta és lehet belőle inni.

Figyelt kérdés

megkóstoltam és mentolos volt. Később kiderült, hogy abból nem szabadott volna innunk mert mentosos. 3-4 gyerek is ivott. Csak egy kortyot ittam,azóta egy kicsit ég a gyomrom.

Azt mondják, hogy felrobban a gyomor tőle, ez igaz?


2011. dec. 20. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem igaz. a youtuben minimum 100 olyan video van hogy kólát isznak mentolos cukorkával és semmi bajuk sem lett.
2011. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom hogy az ég világon semmi bajod nem lesz tőle. én is ittam már mentosra colát....és lám még itt vagyok.
2011. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké köszi. azt tudom hogy akkor nem történik semmi ha megeszed a cukrot és ráiszod a kólát, de az a helyzet hogy én már eleve olyan kólát ittam amibe felrobbant a cukor xD
2011. dec. 20. 16:35
 4/6 Tami976 ***** válasza:
Az neked azért rossz, mert megittál néhány korty langyos kólát, amiből már a szén-dioxid is ki lett szedve a cukorral és ezért semmi ereje. Ki mondta neked azt az ostobaságot, hogy felrobbansz tőle?
2011. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
xD a mentos+kóla = FELROBBANSZ dologban hisznek az osztálytársaim :D
2011. dec. 20. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Baromság. A gyomrod semmiképpen sem fog felrobbanni ezt már az Állítólagban is megcáfolták.
2011. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!