Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha penicilin allergiás vagyok,...

Ha penicilin allergiás vagyok, akkor mennyi idő múlva jön ki a mellékhatás? Elvileg nem vagyok az, de ki tudja már, mert régen szedtem be ilyesmit.

Figyelt kérdés
Curam DUO 1000mg tablettám van, ami elég nagy adag, ez a legnagyobb... 2x1-et kell naponta bevennem.
2011. dec. 27. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Pár órán belül.
2011. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem fél órán belül kijön, fulladás és felpuffadás tünetekkel..
2011. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szinte azonnal kijönnek a tünetek
2011. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Most vettem be...

Utánanéztem, gyerekkoromban is kaptam hasonló gyógyszert, akkor nem volt bajom tőle. Gondolom nem ekkora adagban kellett bevennem és azóta változhattak a dolgok...

2011. dec. 27. 18:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit lehet kezdeni a tünetekkel, ha előjönnek? Egyedül lakom, segítségem sincs, ha rosszul lennék...
2011. dec. 27. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Kalcium pezsgőtablettát kell feloldani meginni, minél gyorsabban, ha feldagadna az arcod. De ha kicsi korodban nem volt tőle semmi bajod, most sem lesz. Kicsi korban súlyra adják, nagyok átlag felnőtt adagot. Úgy hogy ne parázz
2011. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sima magnézium meg + B6-os van, azt ittam az előbb. Kálcium nincs. Ez szerintem nem átlag adag, hanem a maximális adag és kétszer kell bevenni ennyit.
2011. dec. 27. 19:12
 8/9 anonim válasza:
Engem azonnal a kórházba vittek, nekem a kálcium már nem hatott. Ha ennyire félsz, vizsgáltattasd ki magad.
2011. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még nem történt semmi, csak tele vagyok gázzal, de lehet az a káposztától is. Remélem, ennyi idő után már nem lesz semmi és a továbbiakban sem.
2011. dec. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!