Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Isotretinoin lágykapszulával...

Isotretinoin lágykapszulával kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi. Hatot, milyen mellékhatásai voltak?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem meg, mert ezt írta fel az orvos, és kissé elborzadva olvastam a betegtájékoztatót, (lehetséges mellékhatások-depresszió, hajhullás, öngyilkosság, szemgyulladás)
2011. dec. 8. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100 mg volt a legnagyobb adag amit megettem belőle :).
2011. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy rohadtul nem ajánlom.
2011. dec. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért? Nem hatott, vagy tényleg ilyen súlyos mellékhatásai vannak?
2011. dec. 9. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
10 vagy 20 mg-t kell szedni. A bőrgyógyászod biztos beállította. Mellékhatásokról csak annyit: kiszáradt a bőröm, a szám bevérzett.
2011. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na. szóval itt a tapasztalat. Én fél évig erőltettem, egyre csökkentve az adagokat, de aztán abbahagytam, mert súlyos depressziós tüneteket okozott (egyszer két órán keresztül sírtam nem tudni miért) és lelkileg kikészített, egyébként meg a szájam kicserepesedett tőle.


Ja és amikor elmentem egy másik orvoshoz az egy mozdulattal letiltott egy ilyen erős, belső egyensúlyt felborító szerről.

2012. ápr. 21. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!