Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antibiotikumtól hánytam, azt...

Antibiotikumtól hánytam, azt mondta az orvos, hogy folytassam a szedését, kiadós étkezés után kell bevenni. De nekem nincs étvágyam, s félek a következő hányástól is. Mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés
Curam Duo 1000 mg antibiotikumról van szó. Általában birok mindent gyógyszert, s nem szokott problémám lenni, hogy milyen időpontban veszem be. Régen volt a Maripen, s mindenki meggyógyult tőle. Most meg egy hete kínlódok különféle gyógyszerekkel , s gyógyszereknek nem minősülő drága csodaszerekkel, s nem birok meggyógyulni.
2011. dec. 29. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a gyogyszert,de a mostani antibiot. en is elegge rosszul vagyok(hasmenes,volt hanyas,idegesseg),nekem az orvos cserelt.Szerintem vedd be megegyszer,eves utan,ha akkor is hanysz,csakis masik kell.
2011. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az antibiotikumtól hánytál, hanem attól, hogy bekapkodtál egy két vírust
2011. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Éjszakára már nem mertem bevenni, ma ,reggeli után vettem be, és nem történt semmi, szerencsére.Illetve, 11 óra körül bevettem egy C1000-est, s utána kezdett hányingerem lenni, de szerencsére bent maradt.Lehet, hogy tegnap is a C-vit-nal együtt nem volt jó bevenni??? Mostmár inkább az aggaszt, hogy nincs hatása a gyógyszereknek. Lámpázok, gőzölök,teázok, sós vízzel gargalizálok, antibio-t szedek, s napról-napra rosszabbul vagyok. Arcüreg és torokgyulladás volt, de most már a mellkasom is fáj.
2011. dec. 30. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs csodaszer, de szedd tovább a gyógyszert legalább 5 napig. Remélem hamarosan jobban leszel. Ha 5 napi gyógyszer szedés után nem javulsz, menj vissza az orvoshoz
2011. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bevetettem még egy-két népi gyógymódot, mert a tünetek már hörghurutra utaltak. Fekete retek mézzel, kakukkfű-lándzsás útifű tea, mustáros pakolás a mellkasra, s azt mondhatom, sokkal jobban vagyok. Már nem húz az ágy, fent birok lenni. Betegségtől mentes, boldog új évet kívánok Mindenkinek!
2011. dec. 31. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!