Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez jó vérnyomás? (válaszokat)

Ez jó vérnyomás? (válaszokat)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok..eégsz nap szédülök és nem jólérzem magam..megmértük a vérnyomásom 122/92 pulzus:71

ez normális?


2011. dec. 29. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy icipicit magas,de valaki viszont evvel el.Nekem allandoan alacsony,en ezt az erteket ami neked van,megereznem.A napokba nekem is nehanyszor felment kb. 136/88,majdnem elszedültem,hanyingerem volt,remegtem,viszont a korhazba kinevettek,hogy nagyon jo vernyomasom van.Ha eddig alacsonyabb volt,lehet ezt erzed, a pulzusod viszont jo.
2011. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó a vérnyomásod és a pulzusod is
2011. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tőkéletes!!!
2011. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A diasztolés nyomás (92Hgmm) kicsit magas jelezni kell az orvosnak de ezt naponta legalább négyszer kell mérni mert egyszer bármely érték lehet magasabb.
2011. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nemtudom. 3 óra körül kezdtem el nagyon szédülni és majdnem elájultam..azóta hányingerem van és szédülök de már nem annyira mint akkor.
2011. dec. 29. 19:08
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az ediggi válaszokat.
2011. dec. 29. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Emelyges es hanyinger ellen nekem ez segit.

[link]

2011. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!