Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a neve annak a vérnyomás...

Mi a neve annak a vérnyomás csökkentőnek a neve pontosan? (lennt)

Figyelt kérdés
Azt hiszem valami propranalol, de nem vagyok benne biztos elvileg a szlogenje is no more panic, ugyanis az ellen kellene.

2011. dec. 9. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Na menjél el szépen az orvoshoz, és beszéld meg vele.

A vérnyomáscsökkentő nem játék, néhányaknak nagyon is jól sikerült csökkenteni vele, haltak már bele páran az öngyógyításba.

2011. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmentem az orvoshoz fel is írta nekem. Ma kellett fel lépnem egy egész iskola előtt. Előtte be vettem belőle, és úgy is magas volt a vérnyomásom, de szerencsére nem annyira, hogy elrontsam. Ami meg az ön gyógyítgatást illeti, én teljesen tisztában vagyok saját magam dolgaiban, így ebben is. Egész nyugodtan rám bízhatod. A kérdés szerint a gyógyszer nevére voltam kíváncsi, nem pedig arra, hogy hányan adagolták túl! Ha pedig nem tudod a választ akkor ne is írj rá kérlek!
2011. dec. 9. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:

"Előtte be vettem belőle, és úgy is magas volt a vérnyomásom,"


Magad árultad el hogy nem érted a lényeget.A vérnyomáscsökkentő nem fejfájáscsillapító hogy beveszed azt elmúlik.Az midíg egész napra szól!Lehúzatni alkalomszerűen Corinfarral lehet.

2011. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezen hogy árultam el magam? Van olyan akinek nem használ. Mintpéldául nekem. Anyira szoktam izgulni, hogy multkor elájultam... szóval elég szar ez a dolog.
2011. dec. 15. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!