Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom rossz kategória, de mit...

Tudom rossz kategória, de mit csináljak fáradság ellen?

Figyelt kérdés

Mióta szünet van általában fent vagyok hajnali 2-4 óráig...és felkelek 10-kor és anyu akkor is megszól hogy miért alszok ilyen sokáig,ha meg napközbe alszok pár órát akkor is ba.szogat,nem értem miért fáj ez neki...viszont felkelek és semmire se tudok koncentrállni,pedig rengeteget kéne tanulnom de nem fog az agyam...ha meg korábban fekszek le nem tudok aludni csak forgolódok.

Azt se tudom mi lesz velem ha vissza kell mennem a suliba :S

16/L


2011. dec. 30. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
tedd jó kategóriába....-.-
2011. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha reggel 7 re megyek melózni akkor is gyakran fel vagyok 2-ig. Majd meló után bepótolom.

Te meg végezzél otthon valami kis házimunkát és anyukád nem fog b@szogatni, ah alszol. Ha pedig suliba mész feküdj le hamarabb. Viszont elalvási inszomnia esetén (nekem állítólag ez van) forgolódsz majt 1-2 órát alvás előtt. Egyébként meg szerintem nem kéne hogy álmatlan legyél.

2011. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!