Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy valaki már...

Lehetséges az hogy valaki már magzat korában elhízik?

Figyelt kérdés
Ugyértem hogy valaki 2,5 kgal valaki 4-5 kiloval születik az nem lehet hogy a magzat elhízik attol hogy a kismama nem táplálkozik helyesen többet eszika kelleténél...stb?
2009. máj. 21. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a kismamának terhességi cukra van,és tortát ezsik tortával egész nap,akkor előfordulHAT iylen,de ez inkább genetika.. Ha megfigyeled sok családban pl nem születik 4 kg alatt gyerek,akármennyit eszik az anyuka,akármilyen a testalkata. Magzat korban azért nem lehet elhizni,mert az anya szerevzetétől csak annyit "von el" a baba,amennyire szüksége van. A 4-5 kilós babák sem számitanak elhizottnak.
2009. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ

tudom hogy a 4-5 kg-os babák teljesen egészségesek csak hasonlitásnak irtam

2009. máj. 21. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van ilyen. Ha a terhességi cukrát nem kezelteti vki, akkor lehet neki "óriásbébije". Egyébként az anya testalkata meg az újszülött súlya nem feltétlen függ össze. Vékony nőnek épp úgy lehet nagyobb súlyú babája, mint egy kövérnek, sőt.
2009. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!