Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyiptomi utazáshoz védőoltások?

Egyiptomi utazáshoz védőoltások?

Figyelt kérdés

Egyiptomi utazást tervezünk,kirándulással,nem Sharm-el-Sheik strandjára :-)

10 éves fiammal mennénk.Milyen oltásokra lesz szükségünk,illetve ezek ára is érdekelne.ÁNTSZ-es vagy epidemiológusok válaszának kifejezetten örülnék,illetve személyes tapasztalatnak is.

Köszi előre is és BUÉK!


2012. jan. 1. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt le van írva, mi kell, vagy javasolt.

2012. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


Arra mindenképpen figyeljetek, hogy sok széntabletta kell, és mindenféle hasfogó! Az európaiak általában elég vészes hasmenést kapnak ott, veszélyesek a saláták és nem főzött ételek. Ebből készülj fel!

2012. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell védőoltás, hanem valóban a táplálkozásra kell odafigyelni. Csapvizet, zöldséget, hámozatlan gyümölcsöt kerülni kell. Én már kétszer voltam és csak sülteket, süteményeket ettem és semmi bajom nem volt. Fogat mosni is csak palackozott vízzel szabad.


Ha mégis megtörténne a baj (hasmenés), akkor célszerű helyi gyógyszertárban beszerezni a megfelelő gyógyszert, mert erre a problémára azok a hatékonyak és nem a hazai szerek.

2012. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!