Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki lehet bújni a védőoltások...

Ki lehet bújni a védőoltások alól, gyermekeknél? Ki hogyan teszi?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam! Elhiszem, mert igaz. És nem szeretném a gyerekemet beoltatni, semmivel a továbbiakban. Mit tegyek? [link]

Jogilag a szülő a felelős a gyermekéért és mégsem! Kötelező a védőoltás, ami nem is lett egy emberöltőn keresztül tesztelve, csak pár évig pár ember bevonásával.

A súlyos mellékhatások,mint pl autizmus, halláselvesztés, szellemi fogyatékosság, krupp, asztma, allergia nem lesznek soha lejelentve az oltóanyaggyártóknak...sok a pénz ebben a bizniszben!!!FELHÁBORÍTÓ!


2011. febr. 1. 14:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

A kötelezö védöoltás nem viccböl van.....

A kérhetöeket pedig egyszeren kihagyom.

2011. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
ha jól tudom még bíróságra is citálnak, ha nem oltatod a gyereked, úgyhogy kibújni csak úgy lehet, ha kivándorolsz egy olyan államba, ahol nincsenek védőoltások
2011. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
tudod, engem nem érdekelne, hogy valakiknek ez sok pénzt, bevételt jelent. nem is hinném, hogy olyan nagyon sok gyerekről mondhatjuk el alátámasztott érvek alapján, hogy azért asztmás, mert kis babaként beoltották. szerintem felelőtlenség nem beoltani a gyereket. de úgy látom, sajnos ez a "trendi":-(
2011. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
A cikk sem viccből! Attól, hogy nem akarunk tudomást venni dolgokról attól még vannak! SAJNOS olyan korban élünk, ahol miután forgalomba kerül néhányévi tesztelésután egy oltóanyag, már nem vizsgálják tovább, így persze,hogy nincsenek súlyos,maradandó mellékhatások. SAJNOS az oltóanyag hosszútávon okozott mellékhatásainak vizsgálata még újkeletű dolog. Mért egyre több az autista, az allergiás,a kruppos, az immunbeteg? Vajon???
2011. febr. 1. 14:54
 5/44 anonim ***** válasza:

A kötelező védőoltások azért kötelezőek, mert ha nem kapja meg a gyerek és elkapja azt ami ellen az oltást kapta, nagy valószínűséggel nem lesz jó vége.

Belegondoltál mi ellen van KÖTELEZŐ védőoltás? Többnyire olyan dolgok ellen, amibe belehalhat a gyerek.

Egyébként sem kell minden ilyet elhinni, én anno 2x kaptam meg az egyiket, mert olyan rossz volt az iskolaorvos, hogy nem nézte meg hogy már külön megkaptam az oltást, ráadásul utólag szóltak a szülőknek... nekem persze nem hittek -.-

Semmi bajom nem lett tőle, teljesen egészséges vagyok. Akkor pár napig kicsit nehezebben mozgott a karom, ennyi volt az egész. Magától elmúlt.

2011. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Egyébként én csak erről a h1n1-es hülyeségről hallottam hogy szart se ér. És tudtam magamtól is, de a többiről nincs szó hogy ilyen gondok lennének vele, pedig minőségellenőr a tanárom.

Ja meg médiát tanulok, úgyhogy ne hidd el amit az újságban olvasol vagy a tvben látsz.

2011. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
A sok beteges gyerek annak köszönhető, hogy a modern anyukák domestos törlőkendővel szaladnak a gyerek után és mindent takarítanak ész nélkül. Persze, hogy beteges a gyerek, ha nem is engedik találkozni semmilyen kórokozóval.
2011. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
és hogyan védekezel majd azok ellen a betegségek ellen, amik ellen VÉD a kötelező védőoltás?
2011. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Persze,hogy nem mondhatjuk el sok gyerekről, hogy azért asztmás, és azért lett autista... mert amikor az orvosnak ezt mondod, hogy ez az oltóanyag mellékhatása, akkor az orvos azt mondja, hogy áhh dehogy és elküld valami alibikezelésre... sehova nem jelenti le és ezért nem is fogják úgy vizsgálni a babát,hogy az esetleg a védőoltástól van...ígyhát a nagytöbbség, mint te is elhiheti, hogy juhéjj nincs is súlyos mellékhatás. A tudatlanság, a fej homokba dugása a trendi,én úgy látom! Én azok vélenményét várom a kérdésemre, akik segíteni tudnak ebben a témában. Tehát nem szeretném SEMMIKÉPPEN sem az oltást a gyermekembe beleeröltetni csak azért mert valaki hozott egy olyan törvényt, ami kötelezővé teszi. Ebben kell a segítségetek, más üzenet nem érdekel, mert mindenhonnan ez folyik, ez egy reklámhadjárat...aki észreveszi, észreveszi, aki nem az menjen oltatni!

Németországban nem kötelező semmilyen oltás... úgy látszik fejlettebbek mint mi.

2011. febr. 1. 15:03
 10/44 anonim ***** válasza:

A kötelező oltásoknak van értelmük..Egyébként ha te mégis úgy döntesz ,hogy nem oltatod be a gyermekeidet,akkor arra is fel kell készülnöd,hogy nem viheted őket a közösségbe a többi gyermek közé..

Egyébként te is be vagy oltva a kötelező oltásokkal..Neked van valami bajod?

Nem kell mindet elhinni amit írnak,mert ha mindent elhinnénk akkor nagy káosz lenne a földön..

2011. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!