Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » En ezt mar nem birom. Miert...

En ezt mar nem birom. Miert van ennyi miteszerem?

Figyelt kérdés

Hali

Az van hogy en nem az pattanasos fajta vagyok, hanem inkabb miteszeres. Ez meg ugy magaban nem lenne gond az arcom elegge miteszeres, kezelem is arclemosoval meg hasonlokkal, nagyritkan (1-2-3 havonta) kozmetikushoz is eljarok, de hogy a mellemen a dekoltazsomon a fulem belso reszen es a vallamon meg a hatamon is annyi van. Idegesit hogy ilyen rusnya. Meg a tapintasa is. Ilyen vallakkal a baratom bzos nem lat topban. Mit kezdjek magammal? Okes hogy 16 eves vagyok, meg lany de attol nem kene ennyire ellepnie a miteszereknek. Mar attol felek hogy nem is novom ki.


Elore is koszi


2012. jan. 1. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
phu, a mitesszerre vagy egy nagyon hatásos megoldás, és még olcsóm is. Volt egy ismerősöm, tele volt vele, és amióta végzi ezeket a "kezeléseket", teljesen! elmúltak neki!
2012. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi az a kezeles?
2012. jan. 1. 16:13
 3/7 Clin válasza:

Szia!


Nyugi,biztosan kinövöd majd.Anno nekem is rengeteg miteszerem volt,kb.17-18 éves koromig.De utánna elmúlt.Egyébként a kozmetikusod mit mond?Szerintem ha megkérdezed biztosan elmondja a véleményét,hogy milyen krémeket kellene használnod.

2012. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most eláruljam...?
2012. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, áruld el...
2012. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
legy oly kedves :)
2012. jan. 2. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
mondjuk csak 38%-os...szóval nem hiszem hogy komolyan beszél :D
2012. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!