Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet megörököltél egy halálos...

Lehet megörököltél egy halálos betegséget, szeretnél róla tudni már előre?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha azzal, hogy tudom gyógyítható, tehát tehetek valamit a megelőzés érdekében, akkor igen.

Ha szeretnék gyereket, akkor igen. (mindenképp érdeklődnék, hogy hogyan örökíthető, hogy esetleg mesterséges megtermékenyítéssel kizárható-e stb...


Ha nem tehetek semmit, akkor nem akarnám tudni, minek?

Élném az életem mint mások, aztán, ha jön a betegség, akkor jön.

2009. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit? Aids-et? Lehet, hogy én hülye vagyok, de én nem hiszem el, hogy a betegséget meg lehet örökölni. Szerintem a betegség egyéni, és mindenkinek sajátja van, hogy segíthessen neki az életét megérteni. Az örökletesség maximum abban rejlik, hogy a t szülő továbbadja a lelki defektjét a gyermekének, hogy az bogozgassa, ő meg belehal egy ezáltal keletkezett betegségbe.


Ha az orvosod azt mondja, örököltél egy betegséget, ne hidd el neki, mert a betegség a tied, senki más nem thetei beléd, csak ha te jóváhagyod. Ha kiegyensúlyozott vagy és ismered önmagadat, mindegy, ha az egész családod ugyanabban a betegségben patkolt is el, nem fogod megörökölni.


Kérlek benneteket, ne gondolkodjatok "orvosi" fejjel, ha önmagatokról van szó. Az orvostudomány nem ismeri a szeretet és az alázat erejét.

2009. máj. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem AIDS, eggy más gyógyithatatlan betegség amiben az édesanyám meghalt, és sajna ez genetikai betegség amit anyai ágon lehet hogy én is örököltem. De csak 50-60 éves koromba jöhet elő.
2009. máj. 25. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!