Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kérdésem eléggé bizarr. Nem...

A kérdésem eléggé bizarr. Nem akarok meggyógyulni, de meggyógyultam, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2 éve mondhatom magam bulémiásnak, olyan pár hónapja sehogy sem tudok hányni.Semmit sem változtattam az étkezése szokásomon ugyanannyit szem, iszom.Régebben ha ledugtam az újjamat sikerült hányni mindig vissza jöt a nagyrésze, de most így párhónapja sehogy sem megy a hányás. Akaratom ellenére már nem vok bulémiás.
2011. nov. 22. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy sehogy sem megy? Ledugod, öklendezel és mégse jön semmi?
2011. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint jön, de nem tudom kipakolni az égészet mint régebben.
2011. nov. 22. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, szívtad, a tested kompenzálta a hülyeséged. Üdv a normálisak között:P
2011. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bánomisén ***** válasza:

Nem gyógyultál meg, ugyanúgy bulémiás vagy, legfeljebb azt hiszed, hogy nem hánysz ki mindent.

Miért nem akarsz meggyógyulni? A bulémiába bele is halhatsz. Nem lenne jobb egészségesen élni?

2011. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem igenis akarj meggyógyulni, mert így hamarosan kifognak hullani a fogaid, és minden bajod lesz, a szíveddel is stb... de te tudod.
2011. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, h a testem kompenzálta?
2011. nov. 23. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Tönkrement a garatreflexed.


A másik válaszoló pedig arra gondolt, hogy a szervezeted szándékosan tarja vissza az ételt, önvédelmi céllal nem reagál a garatod, hogy így megmaradjon a sok tápanyag a testednek. Ez egy fokkal pozitívabb hozzáállás.


Tény, sokat tenni nem tudsz.

Az is tény, hogy itt másféle választ nem fogsz kapni, mint amiket eddig kaptál, minthogy "Ne akarj egészségtelenül élni!" "Ne legyél bulémiás, mert az rossz, értem?" stb.

Szintén tény, hogy a bulémia betegség, károsítja az egészségedet, nem hiszem, hogy ezzel újat mondunk.

Persze ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz.

2011. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!