Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha rákos lennék rájönnék...

Ha rákos lennék rájönnék magamtól is? Éreznék fájdalmat, vagy valamiféle változást magamon? A petefészkem környékén mindig tompa fájdalmat érzek. Lehetséges, hogy vakbélrák, vagy daganat?

Figyelt kérdés
Pár hete voltam nőgyógyásznál ás azt mondta, hogy foltos mind2 petefészkem, írt fel gyógyszert, de nem hatott. Ő észre vette volna az ultrahanggal, ha rákos lennék? Nem akarok hülyeséget kérdezni, de nagyon félek.
2012. jan. 2. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdeztél rá, hogy mit jelent az hogy "foltos petefészek???"

Szerintem kérj új időpontot a dokitól és kérdezd meg tőle hogy ez mit jelent?

Nem hiszem hogy rák lenne, arról már értesítettek volna.

Lehet hogy csak cisztáid vannak (ami felszívódik) és erre kaptál gyógyszert...de az lehet, hogy krónikus gyulladás áll a háttérben.

Kérdezz rá a dokinál, hogy mondjon valamit bővebben erről4 Ja és ne hagyd, hogy csak úgy rádtukmáljon akármilyen gyógyszert!!!!!

29N

2012. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az ultrahangon látni lehetne a daganatot.

Az unokatesóm osztálytársának volt petefészekrákja,ő úgy vette észre hogy amikor a strandon lefeküdt egy kicsit a csípő vonalában a hasán az egyik oldal magasabb volt.

Így ment el orvoshoz.

Sajnos a tünetek nagyon szerteágazók lehetnek, ha vannak egyáltalán.

Nem tartom valószínűnek hogy daganat lenne,és észre sem vették!

De azért érdemes megnézetni mással is, meg egy vérvétel sem ártana.

Biztos ami biztos.

Jobbulást.

Üdv.

2012. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

azt mondta felfázás miatt...

de nem tudhatja,h rák csak ultrahanggal nézte...

2012. jan. 2. 15:16
 4/16 A kérdező kommentje:

én is értek kis puklit,de a csípőm alatt

ajj :S

2012. jan. 2. 15:19
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem más helyen volt daganatom, és nem vették észre. Hónapokig jártam a doki nyakára vele. Volt minden: megfázás, arcüreggyulladás.. miután kiderült, hogy egyik sem, akkor krónikus iskolaundor..


Ne értsd félre, ez nem jelenti azt, hogy rákos vagy, csak azt, hogy több szem többet lát, illetve határozottan kérdezz rá mindig mindenre, mert vannak olyan dokik, akik maguktól nem csinálnak/mondanak semmit, csak akkor, ha a beteg nem hagyja rájuk a dolgokat.


Akármi is ez, jobbulást!

2012. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszönöm!

és fájdalmat éreztél?

és kivágták?

daganat,rák között mi a különbség?

2012. jan. 2. 15:36
 7/16 anonim ***** válasza:

Semmi, szinonimák:)


Nem éreztem fájdalmat, a legtöbb daganatra az a jellemző, hogy nem fáj, csak, ha ideget nyom, de akkor is a környéke fáj.


A tüneteket nem sorolnám fel, mert 10-ből 9 egészséges ember magára ismerne belőle minden ok nélkül:) (nem véletlenül hitték hónapokig egyszerű megfázásnak, amikor már túl sokáig nem múlt, akkor húzták rá az arcüreg gyuszit.) Mivel nekem nem nőgyógyászati részlegen volt problémám, és minden daganat-típusnak más jellemző előjelei vannak, így az én tüneteimmel nem mennél sokra amúgy sem.

2012. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egy kérdésedet kihagytam, de ez megint csak nem mérvadó, mert nekem teljesen más szervet érintett: nem vágták ki, kemót és sugarat kaptam.


De ne agyalj ezen, mert úgysem vagy rákos:) Ha az ultrahangon látnak valamit, de nem kezdenek aggódni, akkor neked sincs okod rá (de azért tényleg a nyakára kellene járni, hogy mégis micsoda az, miben befolyásolja az életed később). Ha nem látnak semmit, mégis vannak nem múló tüneteid: na az már aggasztóbb.

2012. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

értem...

köszönöm!

2012. jan. 2. 15:49
 10/16 A kérdező kommentje:

de lehet vakbél rák is és lehet az nem látnák ultrahangon,vagy csontrák...

egyedül a petefészkemnél nézelődött

2012. jan. 2. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!