Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Herpesz ellen mit javasoltok?

Herpesz ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés
pénteken fontos randim van, és ma reggel kijött egy herpesz, most egy bizonyos herpatch serummal kenegetem, de egy tuti biztos módszer kéne, amivel max heg marad addigra, de a hólyagocska eltűnik. légyszi mondjatok akármit!!
2012. jan. 2. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Péntekre szerintem simán el fog múlni. Esetleg jegeld, így a gyulladás lehúzódik róla. Máskor jó szokott lenni a Herpatch serum számodra? Ha igen, akkor kend azzal tovább, ha nem, akkor ajánlom a Zoviraxot. Arra figyelj mindenképp, hogy miután elmúlik a herpeszed, a fogkefédet cseréld ki, és most inkább igyál szívószállal (naponta 1-2x használj újat).
2012. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, még nem próbáltam ezt, de nem is nagyon segít egyenlőre..holnap veszek egy olyat, amit írtál!:) köszi!
2012. jan. 2. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!