Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit javasoltok herpeszre?

Mit javasoltok herpeszre?

Figyelt kérdés
Ilyen házi praktikákra gondolok ami nállatok esetleg bevált.

2011. dec. 26. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem regen sürün volt,de a gyogyszertarban vettem kremet,nem draga,es az az elönye a hazi praktikatol(sajnos semmit nem tudok),hogy egyben virus ölök is,gyorsabban gyogyul a herpesz,es nem terjed.Vannak meg herpeszre valo,ragtapaszok.
2011. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja eggyet tudok,amikor hogy epp viszketett,sved cseppet nyomtam ra,pici vattaval,akkor nem jött ki.
2011. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár nem házi praktika, de anyukámnak (és most sajnos nekem is) elég gyakran van herpesze, mindent kipróbált, semmi nem volt jó, és vett ilyen homeopátiás bogyókat, tudod, ami ilyen kis henger, tekergetni kell, akkor adja ki... Vett olyat, amit már ha érzi hogy ki fog jönni is bevesz, és ki sem jön neki, vagy ha kijött már, akkor nagyon hamar gyógyítja.:)
2011. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha házi praktika, akkor fogkrém, egyébként zovirax
2011. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Elvágott vöröshagymával bedörzsölni.

2. Gézzel letörülni, ami eléggé fájdalmas, utána citrommal lekenni.

3. Saját pohár.

2012. jan. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!