Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljesen megváltoztattam a...

Teljesen megváltoztattam a hajam, és úgy nézek ki, mintha egy másik ember lennék, és zavar, hogy mit fognak szólni a körülöttem lévők, és ahová igazolványt kell felmutatni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell semmit se csinálnod. az arcod ugyan olyan. amikor a személyimet csináltattam,akkor 14 voltam hosszú barna hajjal. azóta voltam rövid szőke. nem volt semmi problémám bekőle. ugyan úgy bengedtek a szórakozóhelyekre(igaz akkor a nővérem személyijét használtam, de ugyan úgy nézünk ki).
2012. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tetszik az ój frizurád,akkor ne aggódj,egy-két nap,max egy hét és hozzászoksz az ój külsődhöz.A környezeteddel is ez lesz,először,mindenki meg fogja jegyezni,hogy megváltoztál,de idővel mindenki hozzászokik.Az igazolvánnyal kapcsolatban nem tudok tanácsot adni,de szerintem azzal sem lesz gond,mert akármennyire is megváltozott a frizurád,az arcod azért ugyanaz maradt és gondolom,fel lehet ismerni a képről,hogy te vagy rajta.Ha esetleg valahol gond lesz vele,akkor kérdezz rá,hogy mi a teendő ilyenkor.

Nekem az útlevelemben olyan kép van,amin hosszó feket hajam volt,most meg vállig érő világos barna,de nem szóltak érte semmit.:)

2012. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert más lett a frizurád nem lettél más ember....lehet hogy komolyabbnak felnőtesebbnek vagy akár fiatalabbnak nézel ki de ugyanaz az ember vagy aki voltál.Az arcod nem változik..A körülötted lévők biztosan megfogják dícsérni az uj külsődet...akinek meg nem tetszik azt lekell Sz**rni :D nem az ő haja hogy tetszen neki... az igazolványrol pedig biztosan tudni fogják hogy te vagy rajta.
2012. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!