Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Debrecenben kihez jártok...

Debrecenben kihez jártok Diabetes szakrendelésre?

Figyelt kérdés
Illetve elégedettek vagytok vele?
2012. jan. 4. 16:02
 1/3 anonim válasza:
0%

én hozzá járok : [link]


és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve!!!

2012. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó neked.
2012. febr. 23. 13:51
 3/3 anonim válasza:
En dr.Felszeghy Enikohoz kerultem, es egyszeruen borzaszto orvos! Kezdjuk ott, hogy a megjelenese mar remiszto, egy egeszseges jo endokrinologusnak szerintem nem kene 120 kilot nyomnia. De persze ez meg nem mondott el semmit, am a stilusa! Borzaszto. Idegessegemben egy-egy szot elrontva rogton kijavit es kioktat,nagyon nagyra van magaval,emberileg nagyon utalatos, am szakmailag sem jobb. Az ehgyomorra torteno vercukorszintmerest 3X ismeteltuk, mert biztos volt benne, hogy nem vagyok ehgyomorra(termeszetesen arra voltam.) Ekkor masik orvost kerestem, nekem ebbol eleg volt, nem akartam meg lelkileg is megserulni egy ilyen rossz stilusu doktornotol. Ezutan sorra kiderult,hogy miket mulasztott,miket allitott be rosszul. Senkinek nem ajanlom,aki cukorbetegkent is teljes eletet szeretne elni!!!
2014. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!