Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » HA A SULLYEDESEM 90, A FEHERVE...

HA A SULLYEDESEM 90, A FEHERVERSEJT 30 ES ALLANDOAN FARADT VAGYOK AZ NAGY GOND? EROM SINCS VISSZAMENNI A KEZELOORVOSOMHOZ. ORAKAT KELL VARNI EN MEG CSAK ALUDNEK. A HGB IS 70. LEHETEK ETTOL FARADT? 22 EVESEN 100 NAK ERZEM MAGAM.

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elég baj. A süllyedés 1-10-ig normális. Nagyon komoly gyulladásod van. Plusz beszorult a kibebaszott Caps Lock-od... :D
2012. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hahah..nem szorult,csak nem erdekel kis vagy nagybetuvel irom-e,sot az sem hogy nincs ekezet:))))na,akkor majd jovoheten elvonszolom magam dokihoz.
2012. jan. 4. 18:11
 3/8 A kérdező kommentje:
es megis hol gyulladtam be?nincs mandulam,nincs vakbelem:)semmim nem faj,csak faradt vagyok.
2012. jan. 4. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:

70-es Hgb az erős vérszegénység.

Mindenképpen menj vissza az orvoshoz, mert egy ilyen vérképnek a fele sem tréfa.

2012. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El KELL menned orvoshoz, mert nagy gáz lesz!
2012. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet egy fogad, lehet egy ciszta bárhol a testedben. Bárhol lehet gyulladás meg a vérszegénység sem vicc. Kevés a vörösvértested és nem szállítanak elég oxigént ezért érzed fáradtnak magad és aludnál mindig. Szedj Béres cseppet és 500 vagy 1000 mg C-vitamint mellé. Egyél disznóhúst mértékkel, májas ételeket stb. A zöldségeket nem is írom le, mert én sem eszem őket rendesen. :P
2012. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és 5 évesen kivették a mandulám. Most 36 évesen tüszős mandulagyulladásom lett-> visszanőtt a kis ge_ci.
2012. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hahahah...lehet nekem a vakbelem nott vissza es most latni kezdett.
2012. jan. 4. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!