Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reflux kialakulhat 18 éves...

Reflux kialakulhat 18 éves korban is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 17:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Úristen.ez nehéz lesz:o Az energiaitalról most 2 hete szoktam le, mert kb 5 évig függő voltam napi 2-3at is megittam, hozzá fél doboz kék multit elszívtam. Bár a dohányzásra másfél éve szoktam rá. 3 hete nem vettem már cigit. De anyutól mindig kiveszek 4 szálat egy napra. És emellé 2 kávé, rászoktam ink erre,mert azt mondták nem olyan káros mint az energiaital. Most még akkor ezekről is le kell mondanom? Anyum hihetetlenül fűszeresen főz, ezt is nehéz lesz megoldani. És imádja a savanyú ételeket vagyis ez is nehezen megoldható. ...jézusom:/
2012. jan. 4. 21:17
 12/14 anonim válasza:
Képzeld nekem 10 évesen alakult ki! Most 11 vagyok, és még néha most is szenvedek! Én régebben gyakran hánytam is tőle, de csakis éjjel! De ha gyomortükrözést én soha nem engedném, inkább szenvedek. (De azt furcsálom, hogy csak estefelé jön rám)0 Amúgy nappal tök jól vagyok, mostanában este se vagyok beteg tőle!
2012. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12# válaszoló: én voltam gyomortükrözésen szintén reflux gyanúval. Nagyon féltem tőle, sőt még sírtam is (pedig 21/L vagyok már), hogy nem fogok elmenni. Aztán mégis elmentem, úgy féltem, hogy a vizsgálat elején már nem kaptam levegőt a stressztől. Aztán elkezdték és nem éreztem semmit! Se a csövet, se fájdalmat, se kellemetlen érzést. Annyi volt, hogy néha öklendeztem. És kb 1-2 perc volt az egész. Én azt mondom, hogy ha bárkit erre küld a dokija akkor menjen el, mert az egészség mindennél fontosabb és garantálhatom, hogy nem fáj és gyors vizsgálat.
2012. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Még nem mentem orvoshoz. A tünetek elmúltak, kevesebb kávét, szénsavas italt iszom, és kb 12-15 szál cigi helyet 3-4 szálat szívok már. Sőt...asszem összefüggés volt a szerelmi életemmel. Már nem stresszelek a párom miatt, és most már sokkal jobban érzem magam.
2012. jan. 9. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!