Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás ellen mi a legegyszer...

Pattanás ellen mi a legegyszerűbb gyógymód?

Figyelt kérdés
Mar vagy 3 éve folyamatosan csak jönnek ki az arcomon és egyszerűen lenyúznám legszívesebben a boromet. Az ,,egyel sok gyümölcsöt'' tanácson kívül van egyébb ötlet? Esetleg mi lehet meg az ok a pattanás kialakulására?!
2012. jan. 4. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál jártál már? Hormonális gond is okozhatja. Arra adnak gyógyszert és jelentősen javulhat. A rendszeres tisztítás sem árt, csak arra vigyázz, hogy ne szárítsd nagyon ki a bőröd, mert akkor automatikusan visszazsírozza és még több pattanás lehet!
2012. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én a pattanások ellen úgy védekeztem, hogy (patikában kapható) alkohollal átitatott vattával letisztítottam az arcom, aztán, h ne száradjon ki teljesen, bekentem NIVEA testápolóval. Ezt minden este megismételtem és most egy pattanás sincsen az arcomon.
2012. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Probald ki a Sebamed kozmetikumot,nagyon jo a szappan,a lemoso,es van egy krem a problemas börre,ami aloat,hyaloront es allantoint tartalmaz,nem szaritja ki a bört.ez egy nedves gel krem,en nagyon meg vagyok vele elegedve.A Müllerbe vasaroltam.
2012. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én eddig clean and clear-t használtam meg kozmetikushoz jártam de lósz.r sem változott :( Elegem van ezekből a lehúzasokbol... Jah és Angliában vagyok, nem tudom hogy lehet-e itt is kapni azokat amiket ti ismertek. Esetleg kiváltó oka lehet ennek? Pl olvastam h vkinek a tejtol van és én naponta szoktam inni egész sokat. Mit gondoltok?
2012. jan. 4. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a tej magas zsírtartalmától lehet. Próbálj meg zsírszegény ételeket enni és egy tisztítókúrát is érdemes lenne megcsinálnod.
2012. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!