Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szeméremdombomon találtam...

A szeméremdombomon találtam egy csomót! Mi ez? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Szokott lenni szőrtüszőgyulladásom, de most megijedtem, mert ez egy cseresznyemag nagyságú kemény csomó volt, alig látható gennyes "középpel".

Megnyomtam kicsit erősebben és kipattant belőle két pici szőrszál, aztán sötétvörös vér, addig nyomtam még a vér valamennyire kitisztult.

A csomó kissebb lett, a nyomogatástól ugye fáj egy picit.Tettem rá éjszakára aloe activatorral átitatott vattát.Remélem javulni fog reggelre!!

Mikor menjek orvoshoz vele? megnézessem azért holnap vagy ha meggyógyul akkor úgy jó lesz?

Utána néztem, valószínű ez a furunculus lehet....de nem tudom mit kell tenni ilyenkor!

Szerintetek?


2012. jan. 4. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, csak szőrbenövésed volt. A szőr nem tudott kibújni a bőr alól és a szervezeted a gennyes góccal próbálta kidolgozni magából. Most, hogy kijött már a szőr 1-2 napon belül el fog múlni.
2012. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy bőrgyógyásznak megmutathatod.
2012. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!