Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt egy terdmutetem kb.5...

Volt egy terdmutetem kb.5 honapja es nagyon csunya lilla es voros a varras nyoma ismertek valami modszert halvanyitasra? Kenocsok? Maszirozas v barmi ami elhalvanyitja?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem ez zavarna a legkevésbé. Jobban zavar, hogy dagad és fáj...persze nekem is lila.
2012. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy műtéti heg csúnyán forr össze, azt keloidos sebnek nevezik. Vannak olyan bőrtípusúak akiknek minden heg csúnya forradásos. Most megjelent a Kelo-cote zselés krém, ami csökkenti a gyulladást, az égést, és ráadásul puhítja a varratot, és ugyan lelassítja a varrat gyógyulását, de szépen húzódik össze, már alig cérnavékony lesz a seb, egy félév múlva. Mi a Sugár üzletház mögött lévő patikában kaptuk. Használ és nagyon szépen összehúzódik a seb és már nem ég nem viszket
2012. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a helyzet az hogy nem Magyarorszagi vagyok szoval tudnatok adni valami infot hogy honnan vegyek ijen kremet? az en hegem mar teljesen begyogyult amugy es nem is faj egyaltalan csak zavar hogy voroses lila ..
2012. jan. 5. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!