Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik valami gyógymód a...

Létezik valami gyógymód a keloid hegekre ami működik és tényleg elhalványítja?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és van 3 keloid heg a vállamon és szörnyen zavar

itt 1kép h h néznek ki:

[link]

szörnyen csúnyák a színük pedig lilás rózsaszínes vmi és a kis hófehér bőrömtől nagyon el üt ráadásul pont úgy helyezkedik el h még látszik a vágás is nem csak a színe:S

már próbáltam kenőcsöt az orvos próbált adni injekciót de nem segített:(

az plasztikai sebész azt mondta h meg műteni meg nemérdemes mert 2szer ekkora lesz:(

vki nem tud vmi gyógymódot ami tényleg segíthet?

ezek nem friss hegek már 5 éves korom óta rajtam vannak (megműtöttek vmi csontkinövéssel mikor ovis voltam v mi és azóta így látszik:S)

nagyon szégyenlem és a doki a családom mind úgy tesz h áhh annyira nem csúnya meg ne szégyeljem nem én tehetek róla..de őszintén elég visszataszító még szerintem is pedig rajtam van nyáron is rejtegetem strandra nem is merek menni..már próbáltam le alapozózni de az sem segített attól csak nevetséges mert a vágás látszik és kiüt:(

segítsetek légydzi nagyon fontos lenne:(


2010. ápr. 7. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gyógymód, csak a legkiválóbb alapozó, amit csak ismerek. Túléli a szaunát is, és égési sebeket is képes eltüntetni. [link]
2010. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm megfogom próbálni:)
2010. ápr. 7. 20:39
 3/6 anonim válasza:
2010. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm ezt még nem próbáltam remélem ez beválik az olvasottak alapján ez eltüntetheti:)
2010. ápr. 7. 21:04
 5/6 anonim válasza:

Nekem volt egy kis heg a mellemen, bőrgyógyászhoz fordultam, aki belefecskendezett (több-kevesebb sikerrel, mert túl "kemény" volt a felülete) valami lötyit... Nem igazán segített, ha jól emlékszem, de hátha fejlődött az orvostudomány azóta...

Alternatívként ajánlottak orbáncfű olajat, hogy kenegessem. Lehet, h attól, bár nem biztos, de elhalványult, sokkal kevésbé észrevehető lett (ártani nem ártott).

2010. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítséget:)
2010. ápr. 10. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!