Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Levelező tagozaton tényleg...

Levelező tagozaton tényleg nincsen TB?

Figyelt kérdés
Most jövök a fogorvostól és kiderült, hogy nem érvényes a TB kártyám. Felhívtam a biztosítót és mondta,hogy nappalira biztosan jár, de levelezőre nem tudja. És most elvileg fizetnem kell havonta 6ezer ft-ot.
2012. jan. 5. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Így van, fizetned kell. Levelező tagozaton nem vagy biztosított, kizárólag nappali tagozatos diákként.
2012. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a múltkor felhívta a figyelmemet a doki arra, hogy a legtöbb intézménynél a nappalisoknak sem fizetik a TB-t nyári hónapokra, ami ha tényleg így van, szerintem elég nagy gáz. Sosem hallottam erről, ahogy más sem. Doki is csak onnan tudja, hogy azt mondta nyáron több egyetemistája is volt és el kellett őket utasítania, mivel egyiknek sem volt érvényes TB kártyája. Ebből kiindulva lazán eltudom képzelni, hogy levelezősöknek nem fizetik.
2012. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem jár...én most tudtam meg, így 3 év elteltével. Idén végeztem levelezőn, és közölték, hogy visszamenőleg 200ezer ft kb....-.- bekap**tják...:///
2012. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!