Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha a vizeletvizsgá...

Mit jelent, ha a vizeletvizsgálatomon pozitív lett a vvt, és a fvs?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 14:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Lécci segítsetek, fontos nagyon :(
2012. jan. 5. 14:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Elmész a dokihoz, aki elküldött vizsgálatra, majd ő megmondja.
2012. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vörösvértest és fehérvérsejt van a vizeletedben. Húgyúti/vese fertőzésre vagy gyulladásra utal. Az orvos pontosan el fogja mondani és ír gyógyszert is.
2012. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont oda kell mennem, és félek hogy valami komoly, egész úton idegeskedni fogok :/ köszönöm! (L)
2012. jan. 5. 14:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Kapsz antibiotikumot és 1 héten belül kutya bajod sem lesz!
2012. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagy szurit:S:S
2012. jan. 5. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%, hogy nem kapsz szurit, ettől ne félj! Antibiotikumot fog felírni amit kb 1 hétig-10 napig szedned kell.
2012. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tavaly nekem is volt 6-8 vvt és 2-3 fvs, elküldött a háziorvos urológushoz, aki vizeletet bakteriológiai vizsgálatra vitette, ami negatív lett, így még gyógyszert sem kaptam, nőgyógyászatra is kellett mennem, ott is minden rendben volt, lehet nálad se lesz semmi, ha egyébként panaszmentes vagy.
2012. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tényleg kaptam antibiotikumot, azt mondta a vizsgálat eredményére, hogy attól lehet pozitív, hogy megvan nekem, vérrel kapcsolatos, újra kell ismételnem a vizsgálatot, ha nem fogok mensizni.. Egyébként, olyan tipikus felfázásos fájdalmaim vannak, csíp nagyon :S
2012. jan. 5. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!