Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontérzékeny lehetek? Mostaná...

Frontérzékeny lehetek? Mostanában rengeteget fáj a fejem, de nagyon erősen. És persze régebben is fájt, és mindig időváltozáskor.

Figyelt kérdés
Csináltam egy tesztet a neten miszerint az vagyok, dokinál még nem voltam. Aki tudja hogy az az elment és milyen vizsgálat alapján állapították meg hogy az e? És mi ellene a teendő?
2012. jan. 5. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én elmentem és kb semmit nem csináltak. Elküldtek pár vizsgálatra, hogy a szervi problémákat ki lehessen zárni, aztán szépen átirányítottak a pszichológushoz, mert hogy biztos stresszes vagyok, szorongok. Mivel éppen abszolút rendben volt a szénám, semmi gond nem volt az életemben, ezért szépen eljöttem. Utána olvastam valahol neten egy orvos tanácsát, hogy mindig jegyezzem fel, hogy mikor fájt a fejem, és nézzek utána aznap milyen front van/volt. Jegyezzem le mellé ezt is. Így néhány hónap alatt a laikusoknak kiderül, hogy frontérzékenységről van-e szó.

Azt is sok helyen olvastam (ha nő vagy), hogy a ciklus bizonyos napjain is fájhat. Nálam így kb egy-másfél éves viszonylatban sikerült egy közös napot találnom, amikor mindig fáj a fejem, így ez valószínű a ciklusomnak köszönhető, illetve többnyire hidegfrontok alkalmával is fáj...

2012. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen most már én is írni fogom, de hol tudom megnézni hogy mikor melyik nap milyen front van? ebben tudsz segíteni?
2012. jan. 5. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Régen a www.met.hu-n fent volt mindennap hogy hideg vagy melegfront várható. Ezt viszonylag megbízható forrásnak mondják sokan, így én emellett maradtam.

Most beakartam neked linkelni, de nagyon megújult az oldal úgy látom, úgyhogy fogalmam sincs hol lehet rajta, még kicsit keresgélek, ha megtalálom linkelem.

2012. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
időjárás -> előrejelzés és itt a lap alján megtalálod
2012. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 5. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!