Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néha...

Miért van az, hogy néha hirtelen rosszul leszek és majdnem elájulok?

Figyelt kérdés

Mindig álltam és egyszercsak azt éreztem, hogy nem vagyok valami jól, gyengülök, sápadt is vagyok majd egyre homályosabban látok és végül minden elfehéredik, ilyenkor még magamnál vagyok nagyjából, de utána összeesek. Mikor érzem az első jeleket, akkor általában leülök vagy leguggolok és kis idő elteltével jobban is leszek. Először azt hittük a melegtől van, mert általában olyankor volt, de aztán előfordult már télen is.


L/18


2012. jan. 5. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Több száz betegség tünete lehet az ártalmatlan alacsony vérnyomástól az életveszélyes cukorbetegségig. Kérdezz meg egy orvost!
2012. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ez csak állásnál fordul elő, akkor collapsusnak hívják. A mélyvénás keringést segíti a sétálás, ha hosszú ideig állsz ez akadályozott, nem jut elég vér az agyadba és elájulhatsz. Menj el háziorvoshoz, nézzetek vérnyomást, stb. és kérj tőle igazolást a különböző ünnepélyekre ahol sokat kell állni mert szoktak szívózni a tanárok emiatt.
2012. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!