Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez gerincferdülés? Sokat ülök...

Ez gerincferdülés? Sokat ülök a gép előtt (10+), és fáj a hátam.

Figyelt kérdés
Sokszor begörnyedve, helytelenül. Néha estére nagyon fáj a hátam. Mit tehetek ellene? Milyen edzéseket kéne végeznem, hogy erősítsem a hátamat, gerincemet?
2012. jan. 6. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

napi 10 órát ülsz a gépnél? Miért, munka miatt? (Tudtommal ott is csak 8 óra a napi megengedett, és csak akkor, ha közben szüneteket tartasz és mozogsz egy keveset)

Ha görnyedt háttal sokat ülsz a gépnél akkor még szép, hogy attól fáj a hátad! :S A legjobb rá az lenne, ha nem ülnél ott annyit, amúgy meg a hátúszást ajánlom, szerintem az a legjobb!! :)

2012. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ülök ennyit gép előtt. Munkahelyen 1/2 8 - 1/2 5-ig, és otthon még kb. két órát. Sajnos nekem is egyre jobban fáj a hátam.
2012. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

úszni úszni úszni! Az a legjobb, még mindig azt modnom.

AMúgy van ilyen Nagy labda, amin elvileg egyenes háttal ülsz, lehet, hogy olyanon kellene ülni a gép előtt! :D

2012. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!