Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért árad kellemetlen szag a...

Miért árad kellemetlen szag a hátsó feltájamból?

Figyelt kérdés
Rendszeren tisztálkodok, igényes és ápolt vagyok. De ezzel nem tudok mit kezdeni. Gyakran félre kell vonulnom a mellékhelyiségbe tisztálkodni, ha nem akarom, hogy nagyon érezhető legyen. Mitől lehet ez?
2012. jan. 6. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene menned,...ez nem normális...
2012. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fertály
2012. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt persze nem írod, hogy mikor. Ha esetleg púzol és akkor árad ki a kellemetlen szag a hátsó fertályodból (és nem feltájadból!) akkor az természetes, más is így van vele.
2012. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem volt sok lehetőségem hibázni, mégis sikerült összehoznom. Így múlik el a világ dicsősége. Mentségemre legyen mondva, kicsit fáradt vagyok, és már nem tudom, mit írok. Nézzétek el nekem!


Állandóan fent álló problémáról van szó. Ha például összefutnánk valahol, hirtelen semmit sem éreznél, de aztán szép lassan elterjedne a szag. Ilyenkor szoktam félrevonulni, akár a munkahelyemen, akár más környezetben. Vizes papír + hintőpor, és egy ideig rendben van.

2012. jan. 6. 22:57
 5/11 anonim ***** válasza:
tömd be a segged egy betondugóval hacsak nem a tomporodon keresztül kiizzadod mert akkor már szarkofágot kell kéréépíteni
2012. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
am magad is érzed?
2012. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyilván, hogyha fogom magam, és rövid úton rendezem az ügyet.
2012. jan. 6. 23:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem ertem, fingasz anelkul hogy erezned? Vagy mi?


Ha nem zar az anuszod es szivarog belole a puki, akkor azonnal menj orvoshoz. Ha valami mas a problema, akkor nem ertem... bocsi

2012. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sehol nem írtam, hogy fingok. Illetve nyilván szoktam, de ez most irreleváns.


Inkább a zárással van gond.

2012. jan. 7. 00:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Intelligensnek tűnsz. Miért cáfolsz rá erre azzal, hogy itt vársz választ, és nem szakembernél? (pl.:orvos)
2012. jan. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!